Życie szkolne, rok za rokiem przemija wyjątkowo szybko. Przekonaliśmy się o tym w piątek 13 X 2017 r. kiedy świętowaliśmy 25 lecie Publicznej Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym. Odwiedziło nas wielu znamienitych gości i absolwentów naszej szkoły, aby razem z nami świętować to wydarzenie. Uczniowie klas starszych przygotowali program artystyczny. Uroczystość uświetnił występ zespołu Szalone Małolaty z MDK w Elblągu, w którym jest kilka śpiewających i tańczących absolwentek naszej szkoły. W czasie przemówień gości nie zabrakło życzeń, kwiatów, upominków i ciepłych słów. Jak na jubileuszowe spotkanie przystało nie obyło się także bez tortu urodzinowego ze świeczkami. Zaproszono gości do zwiedzania szkoły i na chwilę wspomnień przy zorganizowanej wystawie kronik szkolnych.

Zapraszamy do galerii.