W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez klasowych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Zapraszamy do galerii.

 

17 I 2018 r. doświadczyli tych emocji najbliżsi uczniów klasy I oraz oddziału przedszkolnego 6- latków. W pięknie udekorowanej sali dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom, nagradzając je gromkimi brawami. Wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.