17 stycznia 2018 r. na apelu podsumowującym I semestr swoje wieńce laurowe odebrali Ci, którzy włożyli dużo wysiłku we własny rozwój intelektualny. Ubogacając nie tylko siebie, ale i inspirując pozostałych uczniów.
Podsumowano:
♦ Ogólnopolski projekt grantowy „mPotęga” dofinansowany przez mBank;
♦ Ogólnopolski konkurs matematyczny i fizyczny pt. „OLIMPUS”.
Nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom oraz wyróżnionym wręczyła dyrektor Małgorzata Bielawska oraz wicedyrektor Katarzyna Żuk.  Wszystkim serdecznie Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii.

Uczestnicy projektu grantowego „mPotęga” prowadzonego pod opieką nauczycieli matematyki:

z klasa 2A GG – opiekun projektu E. Filipkowska:

  • Oliwia Bąk – wyróżnienie
  • Martyna Brodek – wyróżnienie
  • Julia Jefimiec – wyróżnienie
  • Weronika Kościanek– wyróżnienie
  • Zuzanna Panek – wyróżnienie
  • Danuta Rzeszotek – wyróżnienie

z klasy 2A i 2B GG – opiekun projektu M. Czajkowska:

  • Agata Bisaga – wyróżnienie
  • Agnieszka Dębska – wyróżnienie
  • Daria Greloch – wyróżnienie
  • Jarosław Lewandowski – wyróżnienie
  • Gracjan Mokosa – wyróżnienie
  • Karol Olewnik – wyróżnienie
  • Julia Perkowska – wyróżnienie
  • Tomasz Pikulski – wyróżnienie
  • Piotr Rokita – wyróżnienie
  • Eryk Szambora – wyróżnienie

z klasy 3A i 3B GG – opiekun projektu A. Klofczyńska-Melka:

  • Alicja Halarczyk
  • Marta Kuczuro – wyróżnienie
  • Patrycja Łuńska – wyróżnienie
  • Oktawian Mokosa
  • Izabela Nosek
  • Miszela Popławska
  • Oliwier Stolf – wyróżnienie
  • Alan Zabrowski

 

Uczestnicy ogólnopolskiego konkursu pt. „OLIMPUS”

Matematyka

z klasa 2A GG:

  • Oliwia Bąk

z klasa 2B GG:

  • Piotr Rokita – wyróżnienie za zajęcie 28 miejsca w Polsce
  • Karol Olewnik
  • Julia Perkowska
  • Tomasz Pikulski
  • Agata Bisaga
  • Daria Greloch

z klasa 3A GG:

  • Patrycja Łuńska
  • Miszela Popławska

z klasa 3B GG:

  • Kacper Aleksandrowicz
  • Fabian Kazimierczyk
  • Oktawian Mokosa
  • Alan Zabrowski

Fizyka

z klasa 2B GG:

  • Piotr Rokita
  • Julia Perkowska
  • Agata Bisaga
  • Tomasz Pikulski
  • Daria Greloch

z klasa 3A GG:

  • Dominik Waśniewski

z klasa 3B GG:

  • Kacper Aleksandrowicz.