Przed feriami uczniowie klasy I mieli uroczyste Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej. W związku z tym wydarzeniem chętne pierwszaki mogły wziąć udział w konkursie plastycznym "Moja pierwsza lektura". Należało wykonać ilustrację do przeczytanej książeczki i przynieść ją do wychowawcy klasy w terminie do 12 lutego 2018 r. Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, odkrywanie uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego.

Zapraszamy do galerii.

Komisja wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce – Zuzia Osmańska
II miejsce – Zuzia Wiśniewska
III miejsce – Szymon Malewicz

Wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego serdecznie dziękujemy za udział. Zwycięzcom składamy gorące gratulacje.