Kolejny raz w naszej szkole został zorganizowany Kiermasz Wielkanocny. Do przygotowań włączyła się cała społeczność szkolna - uczniowie i ich rodziny oraz nauczyciele. Każda z klas wystawiła swoje stanowisko wielkanocne. Różnorodność i sposób wykonania ozdób wzbudzały zainteresowanie licznie odwiedzających stoiska. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło wielkanocnych stroików, baranków, kolorowych jajeczek, wiklinowych koszyczków, kurczaczków i wielu innych rzeczy, które w czasie świąt dekorują nasze domy i wielkanocne stoły. Nauczyciele przygotowali gry i zabawy dla dzieci, a rodzice zorganizowali „Słodką kawiarenkę” z pysznymi, domowymi ciastami i aromatyczną kawą. Kiermasz Wielkanocny okazał się kolejnym wspaniałym wydarzeniem, które dostarczyło wiele radości i zabawy.

Zapraszamy do galerii.