20 marca 2018 roku uczniowie klas 3 gimnazjum wraz z wychowawcami uczestniczyli w Dniach Otwartych w ZSEiT w Pasłęku. Gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły kształcącą na kierunkach:
  • trzyletnie liceum ogólnokształcące;
  • czteroletnie technika;
  • trzyletnie branżowe szkoły I stopnia.

Zapraszamy do galerii.

 

Podczas spotkania zaprezentowano uczniom umiejętności, jakie mogą zdobyć kształcąc się w zawodach: kucharz, stolarz, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, technik przetwórstwa mlecznego, technik agrobiznesu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik ekonomista. Był to kolejny atrakcyjny wyjazd w ramach programu LABORATORIUM, którego celem jest wspierania uczniów w wyborze dalszej ścieżki kształcenia oraz zawodu.