13 marca 2018 roku uczniowie z klasy 3A GG Publicznej Szkoły Podstawowej z Gronowa Górnego wzięli udział w wycieczce do firmy MEBLE WÓJCIK w Elblągu. Wyjazd zorganizowany był przez p. M. Czajkowską, szkolnego koordynatora, w ramach programu LABORATORIUM. Uczniowie mieli okazję zapoznać się ze stanowiskami pracy związanymi z branżą meblową.

Zapraszamy do galerii

 
Całość wizyty prowadziła Pani Agnieszka Rancia, która informowała uczniów o możliwościach nauki oraz pracy w fabryce. Gimnazjaliści zaobserwowali etapy montażu, a także pakowanie i magazynowanie mebli oraz ich transport. Dzięki takim inicjatywom uczniowie mają możliwość przeanalizowania organizacji systemu produkcyjnego. Wyjazd miał duże znaczenie dla młodzieży w wyborze dalszej ścieżki kształcenia lub wyboru zawodu. Na koniec wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali firmowe gadżety. Wycieczkę uznajemy za niezwykle fajną i bardzo udaną!