Warto zmierzyć się z pięknymi wierszami Danuty Wawiłow. Dzięki nim wkraczamy do pełnego tajemnic świata dziecięcych marzeń i fantazji. Udało nam się to dzięki Pierwszakom wspaniale interpretującym utwory poetki. W bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski wierszy Danuty Wawiłow, gdzie mogliśmy posłuchać cudownej zabawy słowem. W konkursie wzięło udział 21 uczniów. Recytatorska rywalizacja przebiegała w atmosferze wzajemnego zainteresowania i sympatii, a przedstawiane wiersze dostarczyły nam wielu pozytywnych wrażeń.

 

Zapraszamy do galerii.

 

Zwycięzcy konkursu:
I miejsce: Julia Siuda
II miejsce: Zuzanna Osmańska
III miejsce: Marcel Gorgol
Wyróżnienia: Alicja Florek, Kornelia Półtorak, Zuzanna Wiśniewska i Krystian Ziemczonek.

Zwycięzcy otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu małe słodkie co nieco ufundowane przez Radę Rodziców.