W Zespole Szkół nr 1 w Elblągu zostały rozegrane Mistrzostwa Elbląga w grze Timeline: Polska. W zabawie udział wzięło 32 uczniów z 12 szkół z Elbląga i okolic (z Elbląga: SP4, SP6, SP11, SP18, SP23, SP25 i Zespół Szkół Pijarskich; Zespół Szkół z Gronowa Górnego, SP2 ze Sztumu, SP ze Słobit, SP z Kamieńca i Suszu). Po zaciętej rywalizacji wyłoniono czworo najlepszych finalistów. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Engler z klasy VI (SP 18 Elbląg), tuż za nią uplasowała się Oliwia  Żukowska z VI klasy (SP 25 Elbląg). Najmłodszy finalista Krzysztof Gromko z klasy V (SP 2 Sztum) zajął III miejsce, a na IV miejscu zakończyła zawody Otylia Pietrzyk klasy VI (SP 2 Sztum). Każdy z trójki najlepszych zawodników w 10 rozgrywkach zagrał bezbłędnie 65 kart i o zwycięstwie zdecydowały runda pytań z historii Polski.
Zawody objęte były patronatem Prezydenta Miasta Elbląg Witolda Wróblewskiego, którego reprezentowała Pani Dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu Małgorzata Sowicka. Patronem i sponsorem nagród było Centrum Gier – Rebel.pl Imprezę organizowali: Zespół Szkół nr 1 w Elblągu, Planszówkowy Zawrót Głowy i Arka Gier – Szkolne Koło Gier Bez Prądu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję.