26 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Węzinie, odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski. Jak zawsze cieszył się on ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów. W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów z kl. O – VI. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody. Podziękowania za solidną pracę otrzymało również jury. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym Gminnym Konkursie Recytatorskim!
Zwycięzcy ze Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym:
Kategoria wiekowa 0-II
  • II miejsce – Julia Siuda oddział przedszkolny
  • III miejsce- Zuzanna Zabaryłło kl. II a
Kategoria wiekowa III-IV
  • III miejsce – Julia Adamska kl. IV
Pozostali uczniowie reprezentujący nasza szkołę:
  • Sandra Jurkiewicz kl. II b,
  • Zuzanna Lewko kl. III a,
  • Wanessa Zajączkowska kl. III b,
  • Ewelina Kuczyńska kl. V,
  • Kuba Krawcewicz kl. VI.