Gminny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”

 
Nagrodzeni i wyróżnieni w Gminnym Konkursie Plastycznym
„Moja ulubiona postać z bajki”


Kategoria: prace plastyczne
W grupie wiekowej przedszkolaki:
II miejsce – Sebastian Mariański
Wyróżnienie: Andrzej Borkowski

W grupie wiekowej uczniowie klas I szkół podstawowych:
I miejsce – Natalia Demkowicz
Wyróżnienie: Marcel Gorgol

W grupie wiekowej uczniowie klas II szkół podstawowych:
III miejsce – Mateusz Poźniak

W grupie wiekowej uczniowie klas III szkół podstawowych:
I miejsce – Franciszek Sprzeński
II miejsce – Zuzanna Borzym
Wyróżnienia:
Barbara Bławat
Zuzanna Rutkowska
Jagoda Wadecka

W grupie wiekowej uczniowie klas IV szkół podstawowych:
I miejsce – Aleksander Kucharski

W grupie wiekowej uczniowie klas V - VII szkół podstawowych:
I miejsce – Amelia Kaniewska


Kategoria: prace przestrzenne

W grupie wiekowej przedszkolaki nagrody równorzędne zdobyli:
I miejsce - Borys Plebanik
I miejsce - Julian Wadecki

W grupie wiekowej uczniowie klas I szkół podstawowych
II miejsce – Szymon Malewicz
III miejsce – Kornelia Półtorak

W grupie wiekowej uczniowie klas II szkół podstawowych
I miejsce – Lena Kucharska
Wyróżnienie: Natalia Juchniewicz

W grupie wiekowej uczniowie klas III-IV szkół podstawowych nagrody równorzędne zdobyli:
III miejsce – Paulina Laska
III miejsce – Zuzanna Lewko

W grupie wiekowej uczniowie klas V-VII szkół podstawowych
I miejsce – Bartek Kamiński
II miejsce – Julia Adamska
Wyróżnienia:
Natalia Szczepanik
Kajetan Wieczorek

Serdecznie gratulujemy!!!!

Powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt w Młynarach

III miejsce - Gronowo Górne

Szkołę reprezentowały:
Kinga Chochel (kapitan zespołu)
Sylwia Pawlak
Nikola Wójcik
Oliwia Nowicka
Natalia Kosińska
Lena Nowacka
Ewelina Kuczyńska
Natalia Sołtysiak
Aleksandra Dębecka

Powiatowe zawody chłopców w piłce ręcznej w Tolkmicku

I miejsce - Gronowo Górne
Skład drużyny:
Jan Kowalski,
Fabian Kazimierczyk,
Kamil Biel,
Oktawian Mokosa,
Oliwier Stolf,
Kladiusz Brzezicki,
Bartek Sołtysiak,
Bartek Cicholewski,
Borys Bogdanowicz,
Paweł Wietek,
Alan Zabrowski.

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

III miejsce
Szkołę reprezentowały:
Agnieszka Skidaniuk (kapitan zespołu)
Kinga Chochel
Magdalena Beling
Natalia Kosińska
Ada Kucewicz
Oliwia Bąk
Monika Siuda
Miszela Popławska
Anastazja Kaniewska
Ewelina Jasek
Joanna Brzezicka
Martyna Szafraniec

 

 

Jesienne Biegi Przełajowe 2017

I miejsce Marta Rybarczyk klasa IVa
IV miejsce Natalia Szczepanik klasa V
V miejsce Natalia Żółtowska klasa IIIa
V miejsce Szymon Zawierucha klasa IIIa
V miejsce Szymon Szopiński  klasa VIIa