Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska przyznała kolejnym 36 szkołom Krajowe Certyfikaty „Szkoła Promująca Zdrowie”. Mamy zaszczyt poinformować, że Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie, po wnikliwej analizie nadesłanej przez nas dokumentacji i w uznaniu dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy, podjęła decyzję o rekomendowaniu naszej szkoły do nadania Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie. Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem, że Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie.
Zapraszamy do galerii.
Wręczenie Krajowych Certyfikatów odbyło się podczas uroczystego spotkania z przedstawicielami wyróżnionych szkół 5 grudnia 2017 roku w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie. Pani Małgorzata Bielawska, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym, odebrała Krajowy Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie i tym samych potwierdziła dołączenie naszej szkoły do grona 246 szkół, z sieci szkół promujących zdrowie, które taki Certyfikat posiadają.