W Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia uczniowie klas IV – VI mogli wykazać się dobrą znajomością mnożenia i dzielenia rozwiązując zadania, rebusy, łamigłówki. W różnych miejscach w szkole uczniowie mogli znaleźć zakodowane działania matematyczne. Bez znajomości tabliczki mnożenia nie udałoby się odgadnąć hasła MULTIPLICATION TABLE. Wszystkim, którym się to udało gratulujemy! Uczniowie, którzy bezbłędnie rozwiązali wyznaczone lub wylosowane przez siebie zadania, zdobyli tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.

Eksperci w klasie IV
Julia Adamska
Łukasz Bryl
Przemysław Dębecki
Anna Gonsior
Bartosz Kamiński
Amelia Kaniewska
Maciej Lewsza
Jan Łacek
Klaudia Nowicka
Kornelia Przybyłowska
Karol Psiuk
Natalia Szczepanik
Aleksy Ślęzak
Kajetan Wieczorek
Julia Zawadzka
Maja Zawierucha

Eksperci w klasie V
Oliwier Dąbrowski
Oskar Kamiński
Ewelina Kuczyńska
Aleksandra Malewicz
Jakub Melka
Emilia Siuda

Eksperci w klasie VI
Wiktoria Jezierska
Krystian Wilkiewicz